fbpx

Realizacje pod klucz

Urządzenie i wykończenie mieszkania wymaga ogromnej uwagi, podejmowania mnóstwa mniejszych lub większych decyzji oraz pilnowania każdego etapu prac. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wyznając zasadę ,,Budownictwo bez granic” proponujemy dowolną aranżację każdego z lokali wraz z ich kompleksowym wykończeniem pod klucz, dzięki której Twój nowy dom będzie na Ciebie czekał gotowy do zamieszkania – dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś. Dysponujemy doświadczoną i wysoce wyspecjalizowaną kadrą wykonawczą wraz z nadzorem. Służymy zawsze poradą i pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań.

Oszczędzasz pieniądze

Materiały kupujemy hurtowo, co pozwala obniżyć koszty. Poza tym całościowe działania sprawiają, że w ogólnym rozrachunku płaci się mniej za poszczególne etapy remontu, niż gdyby trzeba było korzystać z usług kilku firm.

nasze doświadczenie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej i wykończeniowej, dlatego jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Doradzimy Ci na każdym etapie prac.

Szybki termin realizacji

Na oddanie mieszkania do użytku potrzebujemy zaledwie od 6 do 9 tygodni.

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

Zakupione przez nas materiały są tańsze. Poza tym całościowe działania sprawiają, że w ogólnym rozrachunku płaci się mniej za poszczególne etapy remontu, niż gdyby trzeba było korzystać z usług kilku firm.

DOŚWIADCZENIE

Ponad 20 lat naszej firmy w branży wnętrzarskiej i wykończeniowe sprawiają, że jesteśmy ekspertami w tej dziecinie. Doradzimy Ci na każdym etapie prac.

OSZCZĘDZASZ CZAS

Wystarczy, że wybierzesz kolory, elementy wyposażenia i materiały, a resztą zajmujemy się my. Nie musisz jeździć po marketach budowlanych, dbać o każdy detal pracy wykończeniowych – wszystko zostawiasz nam.

TERMIN REALIZACJI

Na oddanie mieszkania do użytku potrzebujemy zaledwie od 6 do 9 tygodni.

Chcesz wprowadzić się do urządzonego mieszkania bez potrzeby jakichkolwiek remontów?

606-914-415

Skontaktuj się z nami!

zapraszamy do kontaktu!

BIURO SPRZEDAŻY

Spotkania będą odbywać się bezpośrednio przy budowie w naszym biurze.

Istnieje również możliwość spotkania na budowie. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu.

Adres:

ul. Poezji, 44-113 Gliwice

Skontaktuj się z nami

©Parkpoezji. wszystkie prawa zastrzeżone.

informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, są tylko materiałem poglądowym